W piątek 21 marca uczniowie byli na wycieczce w Komendzie Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej.
Była to okazja by z bliska przyjrzeć się pracy funkcjonariuszy policji. Największe wrażenie zrobił specjalistyczny sprzęt oraz jednostki broni. Uczniowie mieli okazję z bliska zobaczyć torbę technika kryminalistyki oraz zdjąć swoje odciski palców. Duże emocje wzbudził policyjny pies Liza, która zaprezentowała swoje umiejętności.
Pokazom towarzyszyły rozmowy o tym jak dbać o nasze bezpieczeństwo.
