W klasach 0-III rozpoczęliśmy działania w ramach Niebieskich Igrzysk.
Uczniowie z ogromnym zaangażowaniem wzięli udział w pierwszej konkurencji. Dzieci uczestniczyły również w zajęciach, podczas których zdobywały wiedzę na temat autyzmu - czym jest, jak postrzegają świat osoby w spektrum oraz jak ważne są zrozumienie i akceptacja.
Nie zabrakło także aktywności sensorycznych, które pobudziły zmysły i pozwalały uczniom lepiej doświadczyć różnorodności odbierania świata.
