Dzień Otwarty w naszej szkole to piękna tradycja, która na stałe wpisała się do kalendarza naszych szkolnych uroczystości.
Były piosenki, tańce, prezentacja prac plastycznych oraz spektakl "Szewczyk Dratewka".
Zaprezentowały się: grupy przedszkolaków Niedźwiadki i Pingwinki, uczniowie klas II - VI, absolwenci oraz rodzice dzieci. Spotkanie zakończył występ zespołu "Barwinek".
