Dzień Zdrowia w przedszkolu to wyjątkowa okazja, by zwrócić uwagę najmłodszych na znaczenie zdrowego stylu życia.
Po pierwsze- zdrowe odżywianie. Po drugie - aktywność fizyczna. Kolejna sprawa to higiena osobista, sen i odpoczynek.
Przedszkolaki przygotowały zdrowe przekąski, takie jak: sałatka owocowa i warzywne kanapki.
